Anna Gołuszek

Od ponad 15 lat zajmuje się masażem oraz zabiegami relaksacyjnymi. Skupia się przede wszystkim na pacjencie, starając się spełnić jego oczekiwania i potrzeby.
Swoje zawodowe doświadczenie wzbogaciła przez wieloletnią współpracę z wybitną doktor medycyny naturalnej z Mongolii- docenianą i znaną dr Jargal, od której zgłębiła tajniki
masażu uciskowego, zwanego również w Polsce pod nazwą masażu na punktach spustowych, jak również nauką oryginalnego masażu z wykorzystaniem baniek chińskich.
Doświadczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta powoduje, że zabiegi u Pani Ani są maksymalnie spersonalizowane i dobierane indywidualnie pod każdego pacjenta. Żaden masaż nie wygląda nigdy tak samo. Jak większość masażystów, opiera się na ponadczasowym masażu klasycznym, wplatając do niego pracę na punktach spustowych dodając elementy egzotycznego masażu lomi-lomi w celu zredukowania stresu. Często sesję masażu wieńczy masażem dotyk motyla, który ma niezwykle pozytywne działanie na zniesienie wewnętrznych blokad związanych ze stresem, co jest niesamowitą ucztą dla ciała, jak i ducha.